اخبار

گزارش رسمی – تاريخ راه اندازی قراردادهای بیت کوین گروه بورس اوراق بهادار شیکاگو ۱۸دسامبر است.

بزرگترین گزینه مبادلات در سراسر جهان، گروه بورس اوراق بهادار شیکاگو (CME) اعلام کرده است قراردادهای آتی بیت کوین خود را در روز دوشنبه ۱۸ دسامبر ۲۰۱۷ آغاز خواهد کرد.
در ۲۰ نوامبر، صفحه وب شرکت CME Group یک خطای در آینده بیت کوین آشکار کرد که نشان می دهد محصولات مشتق شده بیتکوین در روز ۱۰ دسامبر راه اندازی خواهد شد. در همان روز، این شرکت اعلام کرد که این اشتباه بود و تاریخ نادرست است. بهر حال در تاریخ ۱ دسامبر، اعلام کرده است که فعاليت بیت کوین در تاریخ ۱۸ دسامبر در دسترس خواهد بود. تری دافی، رئیس و مدیر اجرایی گروه CME توضیح می دهد؛
“ما خوشحالیم که پس از همکاری نزدیک با CFTC و شرکت کنندگان در بازار ميتوانيم طرحی برای پیشنهاد آینده بیت کوین تنظیم کنیم که سرمایه گذاران را با شفافیت، کشف قیمت و قابلیت انتقال تامین می کند.”
محصولات بیت کوین گروه CME برای تجارت در پلت فرم تجاری CME Globex در دسترس خواهد بود. در کنار این، قراردادهای آتی برای CME Clearport در روز یکشنبه ۱۷ دسامبر ارائه می شوند و معاملات روز بعد آغاز خواهند شد. آینده معاملات بیتکوین ارائه شده توسط CME با ارجاع به CME CF Bitcoin حل و فصل خواهد شد.
مدیرعامل CME بيان كرد:
“اگرچه ما با فرآیند طولانی و جامع با CFTC برای رسیدن به این نقطه کار کرده ایم و ما بیکوین را به رسمیت می شناسیم، یک بازار جدید است که به پيشرفت ادامه می دهد و نیازمند همکاری مستمر با کمیسیون و مشتریان است”.
راه اندازی، قرارداد آینده بیت کوین، ما با انواع ابزارهای مدیریت ریسک شامل حاشیه اولیه ۳۵ درصد، موقعیت و قیمت روزانه و تعدادی از موارد دیگر، کنترل ریسک و اعتباری که گروه CME در تمام آن ارائه می دهد، تحت پوشش قرار می گیرد.

منبع:

It’s Official – CME Group to Launch Bitcoin Futures December 18

یک پاسخ به “گزارش رسمی – تاريخ راه اندازی قراردادهای بیت کوین گروه بورس اوراق بهادار شیکاگو ۱۸دسامبر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *