اخبار

بیت کوین در Linkedin و Upwork

تعداد کارهایی که مربوط به بیت کوین و ارزهاي ديجيتال در Linkedin و Upwork است در سالهای اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است و هر دو با افزایش صد درصد مهارت های مرتبط با تکنولوژی ارز ديجيتال و blockchain افزایش می یابند.
Linkedin گزارش بیش از ۵۰۰٪ افزایش فهرست مهارت های مربوط به ارز ديجيتال
بنا به گزارش بلومبرگ، تقریبا ۷۰٪ از کلیه لیستهای به رمزنگاری مرتبط هستند. اکثر لیستهای کاری مربوط به صنعت رمزنگاری در Linkedin برای صنعت نرم افزار است. موقعیت های مبتنی بر رمزنگاری در صنعت نرم افزاری همچنان ادامه دارد و تعدادی از این لیست ها در صنعت نرم افزار ۴۶۰ درصد بزرگتر از کل لیست سه سال پیش است.
بزرگترین رشد در فهرست مشاغل مربوط به رمزنگاری در صنعت خدمات مالی مربوط به ارز ديجيتال است که در طول سه سال گذشته رشد تقریبا ۹۰۰٪ داشته است.
Upwork افزايش ۲۵۰۰ درصد در صنعت مالي مربوط به Blockchain گزارش کرده است
پست های شغلی مرتبط با Bitcoin در LinkedIn و UpworkCNBC گسترش یافته و اخیرا در مورد روند افزایش دانش آموزان در مدارس کسب و کار نخبه، به سمت بررسی فرصت های شغلی در صنایع ارز ديجيتال و Blockchain گزارش شده است. در این مقاله آمده است که پلتفرم محبوب Freelancing شاهد تجربه های مرتبط با Blockchain سریع ترین رشد در وب سایت را در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ می باشد. همچنین گزارش شده است که افراد مشغول به کار نيز به ميزان ۲۵% برای کار مرتبط در صنعت Blockchain افزايش داشته است.
این مقاله همچنین بیان می کند که دانشگاه استنفورد قصد دارد یک دوره دقیق در زمینه تکنولوژی ارز ديجيتال و blockchain راه اندازی کند.

منبع:
news.bitcoin.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *