اخبار

هیئت امناء نیویورک، نیروی کار دیجیتال را پیشنهاد می کند

چندین بيانيه جدید توسط مقامات دولتی نیویورک در مورد پیامدهای فن آوری بلاكچين و رمزنگاری ارزها پیشنهاد شده است. یکی از لوایح حمایت شده توسط مجمع دموکراتیک، کلاید ونل، به نام لایحه AO8783، قصد دارد یک “کارگروه پولی دیجیتالی” ایجاد کند که نظارت بر “گسترش گسترده ارزهای دیجیتال در بازارهای مالی در دولت” را بر عهددار شود.
مقامات دولتی تلاش های خود را برای تعدیل مقادیر ارزهاي ديجيتال و بلوک زنجیره ای می کنند، زیرا انتظار ميرود بسیاری از بوروکرات ها برای سال های آینده آنرا پیشنهاد دهند. هفته گذشته نماینده دموکرات، کلاید ونل، چهار طرح جدید برای ایالت نیویورک برای این فن آوری های نوظهور اعمال می شود معرفی کرد. یکی از آنها یک کارگروه رمزنگاری است که به موجب آن فرماندار اطلاعات را در رابطه با اثرات گسترده ای از دارایی های دیجیتال ارائه می دهد.
طبق بیانیه AO8783، اعضای نیروی کار شامل اعضای تعیین شده توسط رئیس جمهور سنا، فرماندار، سخنگوی مجمع و سایر سازمان های دولتی از نیویورک خواهند بود. این لایحه اهداف پیشنهادی قانون را در خلاصه ای که بیان می کند توضیح می دهد:
“اين كارگروه باید ارزهای دیجیتال را در داخل کشور بررسی و ارزیابی نماید – شناسایی اثرات بالقوه اجرای گسترده ارزهای دیجیتال در بازارهای مالی – همچنين بررسی تأثیر برنامه گروه Bitlicense در استفاده از ارزهای دیجیتال و توصیه هایی برای استفاده بیشتر از دیجیتال ارز در داخل دولت از وظايف آنهاست.”
اگر اين قانون تصویب شود، هر ساله این گروه گزارشی سالانه را به فرماندار و پیشنهادات قانونی ارائه می دهد. علاوه بر نیروی کار دیجیتال ، مجری ونل مجددا پیشنهاد دیگری را برای یک نیروی کارکنان بلاکچین نیز ارائه می دهد. این گروه شبیه به نیروی کار دارایی دیجیتال است، اما تمرکز بیشتری بر جنبه های وسیع تر فناوری دارد.
علاوه بر این، ونل دو بيانيه دیگر را نیز ارائه داد که بر نوآوری بلاكچين و قراردادهای هوشمند متمرکز شده است. لایحه مجمع نیویورک ۸۷۸۰ به ارائه تعاریف قانونی برای هر دو تکنولوژی در حال ظهور است. در نهایت، لایحۀ مصوب ۸۷۹۲ در مورد تکنولوژی بلاكچين و استفاده از نشانه ها و قراردادهای هوشمند برای رای گیری بحث می کند. ایالت نیویورک مرکز مالی در ایالات متحده است و بوروکرات ها از اين منطقه می خواهند تا قبل از اینکه دیر شود، مقررات قانونی خود را در خصوص این فن آوری های نوظهور تشدید کند. اين دو بيانيه توسط وانل بسیار مشابه اقدامات ساخته شده در آریزونا و ورمونت هستند.

منبع:

News

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *