اخبار

بيتكوين، مرز $ ۱۴،۰۰۰ را شكست و شگفتي آفرين شد

قیمت بیتکوین بار دیگر در ۶ دسامبر بالا رفت. این قيمت تا ۱۴۴۷۷ دلار اوج گرفت و به پس از آن به قیمت ۱۳،۵۰۰ دلار کاهش یافت.
ارزش بیتکوین حدود ۱۴،۰۴۷ دلار برای هر BTC در حدود ساعت ۸ بعد از ظهر رسيد. این قیمت در ابتدا برای اولین بار و در بالاتر ۱۳۰۰۰ دلار به دست آمد. ارز از ابتدای جلسات معاملاتی روزانه ۲۰ درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در طول ۲۴ ساعت گذشته حجم معاملات رکورد جهانی بیش از ۱۳ میلیارد دلار رونق دارد. و در ارزش ۱۴۰۰۰ دلار در هر BTC، یک سرمایه گذاری بزرگ به ارزش كل ۲۳۵ میلیارد دلار را رقم زد.
در حال حاضر، بازارهای کره جنوبی حجم را به سطوح رقابتي شدید می رسانند و پلت فرم تجاری کره ای به دنبال مبادلات Bitfinex، GDAX، Binance و Bittrex پيش ميرود. کره جنوبی دارنده یک قسمت بزرگ از تسلط ین ژاپن بر بازار بیتکوین است.
واقعیت این است که قیمت بیتکوین بیش از ۲۰۰۰ دلار در یک روز بیش از ۱۲ دلار به ۱۴ دلار رسيده است. اما همه کسانی که با بیتکوین مشغول به کار هستند می دانند که دارا بودن بيتكوين فقط مهم نیست، اما آنچه اهميت دارد اين است كه جامعه انساني چگونه فكر مي کند و تاثير گذاری جهان در مورد بيتكوين چگونه خواهد بود.

منبع:

News

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *