بلاگ

معامله گران بیت کوین باید بدانند(بخش دوم): تحلیل بنیادی

نقش کلیدی تقاضا

چندین متغیر بر تقاضای بیکوتین تاثیر می گذارند، از جمله خريدار جديد و معامله و تجارت با بيتكوين.
بسیاری از تحلیل گران اهمیت خريدار جديد را ذکر کرده اند، که برای طول عمر ارز رمزنگاری مهم است. همچنين بيان شده، ارز ديجيتال می تواند بسیاری از کاربردهای اقتصادي از ابتدایی ترین سطح تا مبادله بزرگ نقش ايفا كرده و علاوه بر آن ميتواند بعنوان یک ذخیره ارزش بحساب آيد.
Enneking گفت: در سطح بين الملل بیتکوین كمتر به عنوان حساب معاملاتي مورد استفاده قرار گرفته است.
اما بیتکوین توانسته است برای معاملات و فعاليت اقتصادي توانایی قابل توجهی به دست آورد. صدها شرکت – از جمله eBay و PayPal – توافق کرده اند که پول دیجیتالی را از زمان آغاز فعالیت خود در سال ۲۰۰۹ بپذیرند.
علاوه بر این، تعداد معاملات تأیید شده در روز به طور کلی بر اساس داده های بلاكچين به طور مداوم در حال افزایش است. معاملات در اوایل سال ۲۰۱۲ افزایش یافت و از روزانه بیش از ۷۰۰۰ در آغاز آوریل ۲۰۱۲ به بیش از سيصد هزار در روز افزایش یافت.
با اين وجود، الیوسف ادعا کرد که “اطلاعات استخراج شده از بلاكچين بهترین شاخص نیستند، زیرا بسیاری از معاملات بلاكچين، توسط سیستم های خودکار تولید می شوند”.
بنابراين، معامله گران باید تشخیص دهند که معاملاتي كه انجام ميدهند كدام با شخص حقيقي است و كدام با سيستم هاي خودكار؟!
اما بیت کوین، مقبوليت گسترده تری را به دست آورده است و خرده فروش ها سعي بر خروج بیتکوین از معاملات را ندارند و تمرکز بالايي بر روی ارز رمزنگاری به عنوان ابزار مبادله و ذخیره ارزش انجام شده است.
ادامه دارد…
منبع:‌ www.coindesk.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *