بلاگ

فروش بیتکوین آنلاین در خارج از ايران

هنگام تصمیم گيري به خرید بیت کوین ، ابتدا باید بدانید که کدامیک از روشهاي فروش برای شما مناسب تر است: ۱٫فروش بیتکوین آنلاین ۲٫فروش بیت کوین به صورت شخصی، كه هر گزینه دارای مزایا و معایب خاص خود است.
در اين مقاله به فروش آنلاين ميپردازيم.
فروش بیت کوین آنلاین، روش شایع تر برای فروش بیت کوین است كه سه راه برای فروش بیتکوین آنلاین وجود دارد.
۱٫ راه اول فروش مستقیم با شخص دیگر كه فقط واسطه ای است که ارتباط را آسان می کند.
۲٫ راه دوم از طریق یک فروش آنلاین از طريق سايت است، نه با فرد دیگر.
۳٫ بازارهای جدید بازاریابی همگرا که اجازه می دهد صاحبان بیتکوین کالاهای دیگران که می خواهند با پول خريد كنند را با بيبتكوين خریداری کنند.

۱٫ فروش مستقیم: وب سایت هایی که این نوع از ساختار فروش را ارائه می دهند عبارتند از Coinbase و LocalBitcoins در ایالات متحده و BitBargain UK و Bittylicious در انگلستان.
در این سایت ها باید به عنوان یک فروشنده ثبت نام کنید. هنگامی که شما ثبت نام کرده اید، یک پیشنهاد فروش بيتكوين ارسال ميکنید و وب سایت زمانيكه خريدار پيدا شد به شما اعلام ميكند. از آنجا، تعامل شما تنها با خریدار است، اما از تجارت اینترنتی برای تکمیل فروش استفاده می کنید. اينجا سايت فقط اطلاع دهنده است ولي اطلاعات طرفين را به دليل مسايل امنيتي در اختيار دارد.

۲٫ فروش از طريق سايت: راه دیگری برای فروش بیت کوین ها این است که با مبادله آنلاین صورت ميگيرد. سايت به عنوان واسطه ای عمل می کند که هر کس را ميتواند به آن دسترسي داشته باشد. شما سفارش “فروش” (همانطور که شما سفارش خرید را قرار دادید) ميدهید و با توجه به حجم (مقدار) و نوع ارز که می خواهید به فروش بپردازید (مانند بیت کوین) و قیمت واحد که مایل به فروش آن هستید را اعلام ميكنيد. به محض اینکه کسی یک سفارش خرید داد، سايت معامله را تکمیل می کند. و پول سپس به حساب شما منتقل خواهد شد.

۳٫ بازار های همکار به همکار
گسترش بیتکوین باعث ظهور سایتهایی مانند Brawker و Purse است که قرار است دو گروه از افراد با نیازهای خاص و مکمل را جمع آوری کند.
گروه اول افرادی هستند که می خواهند از بیت کوین برای خرید کالاها از سایت هایی استفاده کنند که هنوز به طور مستقیم ارزهای دیجیتال را قبول نمی کنند. دوم شامل افرادی است که مایل به خرید بیت کوین با یک کارت اعتباری هستند. اين بازار، افراد را با شرایط هم مطابقت می دهد تا به طور موثری بیت کوین را به یکی بفروشند و کالاها(بيشتر تخفيف دار) برای دیگران عرضه کنند.
بازار به عنوان واسطه ای عمل می کند و کاربران از پلت فرم و کیف پول بیت کوین و سپرده ها برای انجام معاملات بهره می برد.
چگونه کار می کند:

آلیس لیست خريد مورد نیاز خود از آمازون را در بازار با تخفیف مورد نظرش (معمولا ۲۵٪) اعلام می کند.
باب یک کارت اعتباری دارد و میخواهد بیت کوین را با ارزش خرید آلیس مقایسه کند. او معامله را می پذیرد و از طریق بازار، کالاهای آمازون را خریداری می کند و درخواست ها به آدرس آلیس تحویل داده می شود.
هنگامی که کالا تحویل داده می شود، آلیس به بازار اطلاع می دهد و بیت کوین باب از سپرده آزاد می شود و به كيف پول باب منتل شده و پول باب به حساب آمازون واريز ميشود.
این سیستم به این معنی است که باب هزینه آليس را پرداخت ميكند و آليس بيتكوينش را به باب ميدهد.

منبع: www.coindesk.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *