اخبار

معدنچیان ۱۵ کشور برای ورود به بازار ارزهاي رمزنگاري روسیه

معدنچیان ارزهاي رمزنگاري از ۱۵ کشور تایید کرده اند که نمایندگان مجلس روسیه را به چگونگی استخراج ارزهاي رمزنگاري و روش های خاص خود برای تنظیم مقررات معادن معرفی خواهند کرد. پس از آن جلسه، دولت روسیه قصد دارد تا توصیه ها و پیشنهادهای قانونی را ارائه کند که در تاریخ ۲۸ دسامبر ارائه خواهد شد.
همچنین کره جنوبی اعلام كرده كه موضع خود را در مورد ممنوعیت تمام معاملات رمزنگاری روشن می کند.
به گفته معاون رئیس کمیته دولتی امور آموزش و پرورش، بوریس چرنیوشف، دولت روسیه در اوایل این هفته یک نشست جهانی معدنچیان را میزبانی می کند.
هفته گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی ریانووستی گزارش داد که معدنچیان ۱۵ کشور به نمایندگان مجلس می گویند که چگونه معادن استخراج می شوند و چگونه در هر کشور تنظیم می شوند.
او گفت:
موضوع اصلی بحث این رویداد كه با حضور نمایندگان هر دو طرف، روسیه و ۱۵کشور برگزار ميشود در مورد ارز رمزنگاری است.
وي ادامه داد كه روند گردش مالی ارزهاي رمزنگاري و رویه های نظارتی و نحوه تنظیم مقررات در هر کشور مورد بحث قرار خواهد گرفت.
” در اين جلسه ما برخی از نمونه های تجربی از معدن را داریم و ما آنها را نشان خواهیم داد و برخی ممکن است آنها را وارد کنند. ما یک سیستم رباتیک خواهیم داشت، یعنی ما سعی خواهیم کرد که آینده ارز را بررسی کنیم. ” او در مورد جزئیات افزود:
“پنج کشورها مشارکت را تایید کرده اند. نمایندگان ایالات متحده، هند، اسرائیل، ارمنستان و ترکیه در اینجا صحبت می کنند. آنها سخنرانان اصلی هستند ولي نمایندگان دیگر نيز در جلسات سخنرانی خواهند کرد.”
براساس نتایج در این نشست، تنظیم کنندگان روسیه قصد دارند توصیه ها و درخواست های خود را به دولت فدراسیون روسیه و سایر سازمان های تخصصی اختصاص دهند و ابتکارات قانونی را تشکیل دهند.”
به گفته رئیس آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته مالی امور دوما دولتی، این لایحه برای تنظیم مقررات اوراق قرضه و ارائه سکه های اولیه (ICOs) در روسیه در تاریخ ۲۸ دسامبر ارائه خواهد شد.
طس در یک کنفرانس مطبوعاتی دیگر در روز پنج شنبه گفت: “امروز ما یک جلسه کوچک خواهیم داشت، که در اين جلسه، قبل از ارائه پیش نویس قانون، نکات کلیدی را برجسته خواهیم کرد. ارزهاي رمزنگاري به عنوان مالکیت جديد تعریف شده است. ”

منبع: news.bitcoin.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *