اخبار

نظافتچي انگلستاني پرداخت های بيتكوين را قبول می کند

برای اینکه کالا، لایحه و یا هر نوع دیگری از ابزار مالی به عنوان پول واقعی محسوب شود، باید توسط همه اعضای جامعه پذیرفته شود. نشانه اخیر این است که بیت کوین ایالتی وارد کشور انگلستان می شود که در آن یک نظافتچي محلی براي پرداختهاي خود با تكنولوژي ارزهاي رمزنگاري استقبال كرده است.
با شنیدن بیت کوین و سطل زباله در اين جمله، احتمالا اولین چیزی که به ذهن شما می آید، یکی از داستان هایی است که در مورد کسی که حاوی ثروت کوچکي است كه هر روز به دفن زباله ميانديشد، ارزش بيتكوين را می شکند.
با این حال، یک داستان جدید در اخبار سطل زباله و بیتکوین ظاهر می شود – یک نظافتچي، پشتیبان ارز رمزنگاری شده است. شرکت بیسیم و بازیافت بریتانیا، Business Waste LTD اعلام کرده است که این کشور برای اولین بار بیتکوین را پذیرفته است. شركت هاي مستقر در نیویورک و انگلستان پرداخت هزینه قراردادهای ضایعات تجاری خود را با ارزهاي رمزنگاري باز كرده است.
منطقی است که شرکت های بریتانیایی باید به قرن بیست و یکم بروند و پرداخت ها را به هر شکل که ارائه می شود، پشتيباني كنند. مارک هال، سخنگوی شرکت Waste Waste می گوید: “افراد ما و ديگرشرکت ها، با بیت کوین و دیگر ارزهای مجازی در سراسر جهان معامله می کنند، بنابراین ما نيز قصد داریم از مشتریان آن را بپذیریم. ”
این یک افسانه تبلیغاتی نیست و استفاده روزافزون از بیت کوین در حال حاضر روبه رشد است.
Business Waste ميگويد “این تصمیم تجاری، منطقی است. برای ما، این تنها راه دیگری برای پرداخت خدمات ما است و این فقط پول است. ”
هال در ادامه می گوید. “ما همچنین لیتکوین و اتروم را می پذیریم.”
سخنگوی شرکت اظهار داشت: “شما شگفت زده خواهید شد. افراد عادی در حال حاضر معدنكار و تجار ارزهای مجازی هستند و برای خرید کالاها و خدمات از آنها استفاده می کنند. ما برای اولین بار در جهان در این بخش کسب و کار پذیرنده آنها هستیم و این بايد انتخاب هر شرکت باشد و بيتكوين در حال حاضر جریان اصلی پول مجازي است. ”

منبع: news.bitcoin.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *