اخبار

روسیه طرح پیشنهادی محدودیت های ICOs و سرمایه گذاران را اعلام مي كند

وزارت دارایی روسیه پیشنهادات خود را برای تنظیم اولویت های سکه (ICOs) در اين هفته ارائه می دهد. اين پيشنهادات حداکثر مقدار ICO كه می تواند به عنوان سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خريداري شود را بيان ميكند .
وزارت دارایی روسیه یک لایحه را برای ارائه در تاریخ ۲۸ دسامبر آماده کرده است. معاون وزیر امور مالی، الکسای مویسیف، این لایحه را شرح داده است.
“حداکثر ۱ میلیارد روبل [$ ۱۷٫۳ میلیون دلار] می تواند از طریق ICO افزایش یابد، و هر سرمایه گذار ناشناس می تواند حداکثر ۵۰ هزار روبل (~ ۸۶۴ دلار) را سرمایه گذاری کند.
او بيان کرد که یک سرمایه گذار واجد شرایط می تواند هر مقدار سرمایه گذاری کند.
موزیف تاکید کرد: “ما می خواهیم که این لایحه را به طور مستقیم امکان پذیر ساخته و هنجارهای بانک مرکزی روسیه را به حداقل برسانیم تا تنظیمات ICOs دیگر کنترل ارز را نداشته باشند.”
در حال حاضر، ICOs و ارز رمزنگاری در روسیه تنظیم نشده است. با این حال، پرزیدنت ولادیمیر پوتین حکومت را وادار کرده است که تا ۱ ژوئیه سال آینده یک چارچوب قانونی برای آنها ایجاد کند.
به گزارش خبرگزاری “ریا نووستی”، پس از اعلام موسسف، شرکت کنندگان در بازار، این پیشنهادات را پذیرفتند.
یوجین گوردف، بنیانگذار پورتال Decenter گفت: “من فکر می کنم این موقعیت شروع خوبی برای بازار است که برخی از محدودیت ها در میزان سرمایه گذاری عمومی و همچنين صلاحیت سرمایه گذاران وجود داشته باشد.” برای یک کاربر معمولی، “۵۰ هزار روبل ” برای شروع سرمایه گذاری در ICO كافي است. وی اشاره کرد که براساس تجربه خود، سرمایه گذاران خرده فروشی معمولا هزار دلار را سرمایه گذاری می کنند.
منصور هیسینوف، مدیر صندوق سرمایه گذاری Cryptolife، اظهار داشت:
پیشنهاد برای تنظیم ICOs منطقی است، اما آستانه ۵۰ هزار روبل به نظر می رسد بسيار كم است و من ۵۰۰-۶۰۰ هزار روبل پیشنهاد می دهم [~ ۸،۶۳۵-۱۰۴،۴۰۰ $].
در ابتدای این هفته، وزیر امور خارجه آنتون سیلانوف، به مصاحبه با کانال تلویزیونی ۲۴ روسیه گفت ” تنها معامله گران حرفه ای باید با ارزهاي ديجيتالي ها کار کنند، زيرا شهروندان معمولی ممکن است بیکوین را به عنوان راه سریع ثروتمند شدن ببینند. ”
به گفته رییس کمیته امور مالی امور دوما دولتی، آناتولی آکساکوف، پیش بینی می شود تا پایان ماه مارس، لایحه تنظیم مقررات و مبادلات اوراق قرضه و ICOs را تصویب شود.

منبع: news.bitcoin.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *