اخبار

سال ۲۰۱۷ سال تبدیل ارزهاي رمزنگاري به یک کلاس جدید دارایی

کل بازار ارز رمزها از ۱۵ میلیارد دلار در ماه ژانویه در پایان سال به بیش از ۶۰۰ میلیارد دلار رسیده است. و در انجام این کار، دارایی های رمزنگاری از آستانه عبور کردند، و به راحتی هم رد شد تا چیزی که سخت به نظر ميرسيد اتفاق بيفتد.
افزایش قیمت چند هزاردرصدی از ماه مه تا کنون حجم معاملات بیش از یک میلیارد دلار همراه بوده است، و در حال حاضر جذابیت علاقه مندان به بازار جدید، خرده فروشی و نهادی به طور یکسان است.
طیف سرمایه گذاران جدید به طور گسترده ای – نوجوانان ، مادران پر مشغله و كل جامعه فکر می کنند که چگونه پس انداز های خود را سرمایه گذاری کنند. افرادي كه نادیده گرفته شده توسط نهادهای مرکزی، متخصصان ارزش پول ، دفاتر خانواده، مشاوران مالی از طرف مشتریان، و حتی حجاب پیچیده بودجه و موسسات و میلیونرهای جدید که شبانه روز کاری می کنند، بصورتي خاص به ارزها توجه دارند.
همبستگي كمتري كه تا كنون بوده اما كنون، رکورد هشت ساله بیتکوین در زمینه امنیت، پیشرفت های فنی در اطراف پروتکلها و اکوسیستم در حال ظهور و شرکت هایی که در دارایی های رمزنگاری فعالیت دارند، متمرکز می شوند.
همانطور که این مجموعه جدید ذینفعان سرمایه گذاری را مورد توجه قرار می دهد، امروزه چالش هایی را برای دسترسی به بازار در اختیار دارد. ۲۰۱۷ نه تنها یک سال رشد چشمگیری برای دارایی های رمزنگاری شده است، بلکه از افزایش پیچیدگی و تکه تکه شدن نیز بهره مند شده است.
از زمان معرفی بیتکوین در سال ۲۰۰۹، همیشه ۸۵٪ کل بازار را در تمام دارایی های رمزنگاری داشته است. از ماه مه، نسبت بیکوین تا حدود ۵۰ درصد کاهش یافته است. نه به این دلیل که ارزش از دست رفته است – بیش از ۱۰۰۰٪ رشد در سال است، بلکه به این دلیل که تعدادی از دارایی های دیگر به اندازه های قابل توجه ارزشمند شده اند.
در حال حاضر بیش از ۱۰ دارایی رمزنگاری وجود دارد که مجموع عرضه آن به ارزش بالغ بر ۵ میلیارد دلار است. بعضی ها با بیتکوین رقابت می کنند، در حالی که دیگران تلاش می کنند که هر کدام با جوامع خود، همکاران، طرفداران و منتقدان کارهای مختلفی انجام دهند.
مفهوم برای سرمایه گذاران این است که تحقیقات بیشتری انجام می شود تا درک چشم انداز بهتري انجام شود.
قبل از این سال، سرمایه گذارانی که می خواستند در داراییهای رمزنگاری به عنوان یک کلاس دارایی سرمایه گذاری کنند ممکن است فقط بیتکوین را خریداری کنند. اما امروز، به جای انتخاب برنده ها، باید در کلاس دارایی شرط بندی کنید، لازم است که یک نمونه کار را خریداری کنید و آن را به طور مرتب تغییر دهید. هر دو به طور فزاینده ای سخت هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *